1,000+ properties for sale
Restart from page one
£121,250
25% share of £485,000
Ensuite Bathroom
Good Condition
Communal Garden
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
£500,000
-£25k
Last Week
Upstairs Toilet
Ensuite Bathroom
Exposed Brickwork
Kitchen Diner
Contemporary
£111,875
25% share of £447,500
Beautiful View
Open-Plan Kitchen
Walk-In Shower
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
£265,000
-£15k
This Week
Off-Street Parking
Upstairs Toilet
Good Condition
Open-Plan Kitchen
Walk-In Shower
£315,000
-£20k
This Week
Communal Garden
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Downstairs Toilet
Renovation Potential
£145,000
50% share of £290,000
Contemporary
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Balcony
Load more