169 two-bed flats for sale in CR0
Restart from page one
£111,250
25% share of £445,000
Downstairs Toilet
Contemporary
Roof Terrace
Wooden Flooring
Good Condition
£262,500
-£10k
Last Week
Downstairs Toilet
Renovation Potential
Period Property
Walk-In Shower
Fireplace
£222,500
50% share of £445,000
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
Communal Garden
Contemporary
Walk-In Shower
£295,000
-£5k
Last Week
Downstairs Toilet
Period Property
Kitchen Diner
Renovation Potential
Fireplace
Low Price per Sqft
£300,000
Ensuite Bathroom
Good Condition
Walk-In Shower
Open-Plan Kitchen
Period Property
Low Price per Sqft
£190,000
Walk-In Shower
Communal Garden
Off-Street Parking
Renovation Potential
Late Modern
£335,000
-£15k
Last Week
Good Condition
Wooden Flooring
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
Period Property
£109,125
25% share of £436,500
Open-Plan Kitchen
Good Condition
Downstairs Toilet
Ensuite Bathroom
Walk-In Shower
£218,250
50% share of £436,500
Walk-In Shower
Ensuite Bathroom
Communal Garden
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
Load more