127 cheap properties for sale in Dewsbury under £200k
Restart from page one
Low Price per Sqft
£155,000
Kitchen Diner
Renovation Potential
Wooden Beams
Upstairs Toilet
Off-Street Parking
£49,950
50% share of £99,900
Off-Street Parking
Communal Garden
Balcony
Downstairs Toilet
Good Condition
Load more