146 cheap properties for sale in The Broads under £100k
Restart from page one
£97,500
-£2.5k
This Week
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Beautiful View
Walk-In Shower
Wooden Beams
Low Price per Sqft
£90,000
Renovation Potential
Downstairs Toilet
Early Modern
Beautiful View
Balcony
Load more