141 one-bed flats for sale in Watford
Restart from page one
£125,000
40% share of £312,500
Communal Garden
Contemporary
Renovation Potential
Open-Plan Kitchen
Walk-In Shower
£162,500
50% share of £325,000
Communal Garden
Contemporary
Balcony
Kitchen Diner
Off-Street Parking
£230,000
-£5k
This Week
Open-Plan Kitchen
Wooden Beams
Period Property
Downstairs Toilet
Renovation Potential
Low Price per Sqft
£250,000
Communal Garden
Renovation Potential
Downstairs Toilet
Fireplace
Late Modern
£325,000
Shared Ownership
Communal Garden
Downstairs Toilet
Contemporary
Balcony
Renovation Potential
Low Price per Sqft
£300,000
Open-Plan Kitchen
Balcony
Downstairs Toilet
Ensuite Bathroom
Walk-In Shower
Low Price per Sqft
£475,000
Good Condition
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Upstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Load more