11 barn conversions for sale in Hellingly
£152,500
50% share of £305,000
Walk-In Shower
Upstairs Toilet
Good Condition
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Low Price per Sqft
£750,000
Kitchen Diner
Low Price per Sqft
£520,000
Upstairs Toilet
Ensuite Bathroom
Contemporary
Downstairs Toilet
Off-Street Parking