11 properties for sale in Kenilworth under £300k
Low Price per Sqft
£212,500
Renovation Potential
Late Modern
Walk-In Shower
Fireplace
Downstairs Toilet
£186,000
50% share of £372,000
Contemporary
Garden
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Upstairs Toilet
£210,000
50% share of £420,000
Upstairs Toilet
Beautiful View
Renovation Potential
Off-Street Parking
Communal Garden