14 homes near good primary schools for sale in Kents Hill
£105,000
50% share of £210,000
Off-Street Parking
Renovation Potential
Upstairs Toilet
Communal Garden
Balcony
£147,000
60% share of £245,000
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Patio
Late Modern
Renovation Needed