11 quirky and unusual properties for sale in Leeming Bar
£160,000
50% share of £320,000
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Ensuite Bathroom
Contemporary
Walk-In Shower
£240,000
30% share of £800,000
Off-Street Parking
Contemporary
Upstairs Toilet
Walk-In Shower
Kitchen Diner