133 properties for sale
Low Price per Sqft
£700,000
Forest View
Good Condition
Ensuite Bathroom
Downstairs Toilet
Kitchen Diner
£160,000
50% share of £320,000
Upstairs Toilet
Beautiful View
Good Condition
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Low Price per Sqft
£275,000
Renovation Needed
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
Period Property
Walk-In Shower
Load more