Be inspired...
13 properties for sale in Shenley Church End under £300k
£75,000
40% share of £187,500
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Late Modern
Walk-In Shower
£75,000
40% share of £187,500
Late Modern
Wooden Flooring
Off-Street Parking
Renovation Potential
Downstairs Toilet
£220,000
50% share of £440,000
Walk-In Shower
Garden
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Open-Plan Kitchen
£130,000
50% share of £260,000
Off-Street Parking
£75,000
40% share of £187,500
Off-Street Parking
Late Modern
Renovation Potential
Breakfast Bar
Open-Plan Kitchen
£78,000
40% share of £195,000
Good Condition
Contemporary
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Communal Garden