58 properties for sale in St Albans
£750,000
-£75k
Yesterday
Upstairs Toilet
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Renovation Potential
Patio
£330,000
50% share of £660,000
Walk-In Shower
Contemporary
Off-Street Parking
Communal Garden
Open-Plan Kitchen
Low Price per Sqft
£1,075,000
Renovation Potential
Downstairs Toilet
Kitchen Diner
Upstairs Toilet
Period Property
£290,000
-£10k
This Week
Low Price per Sqft
£325,000
Good Condition
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Wooden Flooring
Early Modern
£150,000
-£15k
Last Week
Early Modern
Wooden Flooring
Good Condition
Walk-In Shower
Downstairs Toilet
£300,000
-£12k
This Week
Late Modern
Wooden Flooring
Ensuite Bathroom
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
Load more