Be inspired...
23 castles for sale in Tower Hamlets
Low Price per Sqft
£750,000
Wooden Beams
Period Property
Off-Street Parking
Walk-In Shower
River View
£365,000
-£20k
This Week
Wooden Flooring
£339,995
50% share of £679,990
Off-Street Parking
Walk-In Shower
Downstairs Toilet
Late Modern
Open-Plan Kitchen
£175,000
50% share of £350,000
Late Modern
Low Price per Sqft
£550,000
-£25k
Last Week
Wooden Flooring
Late Modern
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Communal Garden