8 1-bed barn conversions for sale in Watlington
Low Price per Sqft
£280,000
-£20k
This Week
Exposed Brickwork
Period Property
Garden
Wooden Flooring
Walk-In Shower
£162,500
50% share of £325,000
Solar Panels
Contemporary
Good Condition
Off-Street Parking
Upstairs Toilet
£243,750
75% share of £325,000
Heat Pump
Contemporary
Downstairs Toilet
Good Condition
Kitchen Diner