20 flats for sale in Chippenham
£74,000
40% share of £185,000
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Contemporary
Kitchen Diner
Balcony
£172,500
75% share of £230,000
Off-Street Parking
Balcony
Contemporary
Kitchen Diner
Downstairs Toilet
£92,000
40% share of £230,000
Off-Street Parking
Balcony
Downstairs Toilet
Kitchen Diner
Open-Plan Kitchen
£92,500
50% share of £185,000
Off-Street Parking
Kitchen Diner
Contemporary
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
£115,000
50% share of £230,000
Kitchen Diner
Open-Plan Kitchen
Balcony
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
£122,500
50% share of £245,000
Downstairs Toilet
Ensuite Bathroom
Good Condition
Walk-In Shower
Open-Plan Kitchen
Low Price per Sqft
£160,000
Low Price per Sqft
£129,950
Communal Garden
Late Modern
Renovation Potential
Kitchen Diner
Off-Street Parking
£235,000
-£8k
This Week
Downstairs Toilet
Contemporary
Renovation Potential
Ensuite Bathroom
Off-Street Parking
£76,000
40% share of £190,000
Low Price per Sqft
£150,000
Contemporary
Walk-In Shower
Renovation Potential
Ensuite Bathroom
Wooden Flooring