62 quirky and unusual properties for sale in Chippenham
£74,000
40% share of £185,000
Kitchen Diner
Contemporary
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
Open-Plan Kitchen
£138,000
40% share of £345,000
Upstairs Toilet
Patio
Off-Street Parking
Kitchen Diner
Downstairs Toilet
£172,500
75% share of £230,000
Off-Street Parking
Balcony
Downstairs Toilet
Contemporary
Kitchen Diner
£57,500
40% share of £143,750
Downstairs Toilet
Balcony
Contemporary
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
£172,500
50% share of £345,000
Walk-In Shower
Upstairs Toilet
Good Condition
Off-Street Parking
Contemporary
£114,000
40% share of £285,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Patio
Upstairs Toilet
£142,500
50% share of £285,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Upstairs Toilet
Patio
Downstairs Toilet
£92,000
40% share of £230,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Balcony
Open-Plan Kitchen
£144,000
40% share of £360,000
Off-Street Parking
Garden
Kitchen Diner
Contemporary
Downstairs Toilet
£170,000
40% share of £425,000
Upstairs Toilet
Kitchen Diner
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
Ensuite Bathroom
£92,500
50% share of £185,000
Contemporary
Downstairs Toilet
Balcony
Off-Street Parking
Open-Plan Kitchen
£115,000
50% share of £230,000
Downstairs Toilet
Kitchen Diner
Balcony
Off-Street Parking
Open-Plan Kitchen
Low Price per Sqft
£375,000
Renovation Potential
Off-Street Parking
Garage
Late Modern
Downstairs Toilet
Load more