26 cheap properties for sale in Chippenham under £200k
£74,000
40% share of £185,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Contemporary
Open-Plan Kitchen
£138,000
40% share of £345,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Upstairs Toilet
Patio
£172,500
75% share of £230,000
Off-Street Parking
Contemporary
Kitchen Diner
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
£172,500
50% share of £345,000
Good Condition
Upstairs Toilet
Off-Street Parking
Contemporary
Downstairs Toilet
£114,000
40% share of £285,000
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
Patio
Upstairs Toilet
£142,500
50% share of £285,000
Patio
Kitchen Diner
Upstairs Toilet
Off-Street Parking
Downstairs Toilet
£92,000
40% share of £230,000
Downstairs Toilet
Kitchen Diner
Balcony
Open-Plan Kitchen
Off-Street Parking
£144,000
40% share of £360,000
Garden
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
Kitchen Diner
Contemporary
£170,000
40% share of £425,000
Downstairs Toilet
Open-Plan Kitchen
Kitchen Diner
Balcony
Upstairs Toilet
£92,500
50% share of £185,000
Contemporary
Off-Street Parking
Open-Plan Kitchen
Balcony
Kitchen Diner
£115,000
50% share of £230,000
Balcony
Kitchen Diner
Off-Street Parking
Open-Plan Kitchen
Downstairs Toilet
Low Price per Sqft
£160,000
Fireplace
Walk-In Shower
Late Modern
Upstairs Toilet
Renovation Potential
£132,000
40% share of £330,000
Office
Open-Plan Kitchen
EV Charger
Upstairs Toilet
Off-Street Parking
£122,500
50% share of £245,000
Downstairs Toilet
Balcony
Open-Plan Kitchen
Ensuite Bathroom
Contemporary
Low Price per Sqft
£160,000
Renovation Potential
Kitchen Diner
Downstairs Toilet
Contemporary
Off-Street Parking
Low Price per Sqft
£129,950
-£7.1k
Last Week
Late Modern
Kitchen Diner
Renovation Potential
Downstairs Toilet
Off-Street Parking
£76,000
40% share of £190,000
Low Price per Sqft
£150,000
Wooden Flooring
Load more