13 cheap properties for sale in Shropshire under £100k
Low Price per Sqft
£95,000
Exposed Brickwork
Renovation Needed
Wooden Flooring
Period Property
Wooden Beams
£90,000
50% share of £180,000
Off-Street Parking
Solar Panels
Renovation Potential
Garden
Contemporary